LIKEDRIVE AUTÓSISKOLA ÁTJELENTKEZÉS MÁSIK AUTÓSISKOLÁBÓL

Nem akarod egy évig húzni a tanfolyamot?
Belefutottál abba, hogy nem kapsz oktatóautót,
hiába van meg a KRESZ-vizsgád?

Ha már elvégezted máshol az elméletet, a sikeres KRESZ-vizsgád után nálunk azonnal kezdheted a vezetést, nem kell heteket-hónapokat várnod az oktatóautóra.

• Az átjelentkezéssel járó adminisztrációs költség 30 000 Ft, amit beiratkozáskor kell befizetned.
  • Gyakorlati vezetésóra manuális váltós autóra: 8 250 Ft/50 perc (8:00 előtt, 17:00 után és hétvégén + 2 000 Ft/50 perc)
  • Automata Tesla oktatóautón gyakorlati vezetés óra: 9 500 Ft/50 perc (8:00 előtt, 17:00 után és hétvégén + 2 000 Ft/50 perc)

A feltüntetett árak csak tájékoztató jellegüek, az aktuális árakról érdeklődjön a likedrive@likedrive.hu email címen.

Hogyan jöhetsz hozzánk vezetni, ha máshol már megszerezted a KRESZ-vizsgát?

Egyszerűen! Bármikor átjelentkezhetsz hozzánk, akár a KRESZ-vizsga után közvetlenül, akár a már megkezdett gyakorlati vezetés során, csak hozd be a másik iskolától elkért “Képzési igazolás”-odat.

Mit kell tenned?

1. Vedd fel a kapcsolatot az iskoláddal és kérd ki a képzési igazolásodat.
  2. A képzési igazolást elég emailben csatolnod a likedrive@likedrive.hu email címre.
  3. Az átjelentkezési díjat utalással lehet befizetni amihez emailben tájékoztatunk.
  4. A dokumentumok leadása és az átjelentkezési díj befizetése után átlagosan 2 héten belül el lehet kezdeni a vezetést.

Cím: Alfa HUB Offices – 1132 Budapest, Visegrádi u. 47/b. első emelet, B1004 ajtó

(a lifttel szemben lévő B folyosón, a büfé után a 2. ajtó)

Mi lesz a pénzeddel, amit már esetleg befizettél a régi iskoládban, de még nem vezetted le?

A befizetett, de le nem vezetett órák díját az iskolának az igazolás kiadásával egyidejűleg kell visszafizetnie részedre. A részletekkel kapcsolatban nézd meg a velük kötött szerződésedet.

Ha bármi kérdésed van az átjelentkezéssel kapcsolatban, hívj bátran a +36 70 4343180-as telefonszámon, vagy küldj egy üzenetet a likedrive@likedrive.hu email címre és segítünk.

Telefonos ügyfélszolgálat:  Hétfő – Csütörtök 10:00 – 18:00 Péntek: 10:00 – 16:00

Szerezz jogsit minél gyorsabban a LikeDrive Autósiskola segítségével!

Gyorsan kell a jogsi? Jelentkezz most! LikeDrive Autósiskola Budapest !

Nálunk az átjelentkezés után azonnal vezethetsz, sőt hetente többször is jöhetsz, és nem kell heteket, hónapokat várnod oktatóautóra!

A jogosítvány megszerzése nem könnyű ha már régen tanultad az elméleti kresz tananyagot. A gyakorlati oktatás mellett lehetőséget biztosítunk az elmélet ismétlésére is személyes konzultáció keretein belül amit egyéni időpontban vehetsz igénybe.

Húzz bele még jobban: tanulj automata váltón és szerezz automata jogsit autósiskolánkban. Vagy az is lehetséges hogy az első 10 órát automatán vezeted, majd váltasz manuális váltós utóra!

Vágj bele életed nagy kalandjába velünk!

• Kezdhetsz automatán, folytathatod manuálison a gyakorlati okatást.
  • Budapesten, a belvárosban személyes konzultációk.
  • Részletfizetési lehetőség.
  • Gyors ügyintézés.
  • Segítőkész, türelmes oktatók.
  • Folyamatos gyakorlati oktatás, heti több alkalommal
2017-BEN ELNYERTÜK A “LEGJOBB AUTÓSISKOLA BUDAPESTEN” HELYEZÉST!

Budapesten élvonalban a Nemzeti Közlekedési Hatóság kimutatása szerint a Vizsgasikerességi mutatónk (VSM) a sikeres elméleti és a gyakorlati vizsgázóink aránya alapján: VSM, 2019. 4. negyedév: sikeres elmélet : 73.56% / sikeres gyakorlat: 76.47%

A Jogsitnekem.hu oldalon megosztott, számos paramétert vizsgáló, data science alapú, a 2017 nyarán készített országos felmérés eredménye szerint Budapesten miénk lett az ARANYérem az oktatás eredményességét tekintve. Különösen szép eredmény ez a sok sikeres vizsga a tanulóinktól, mert egyik küldetésünk az, hogy azokat is megtanítsuk vezetni, akik már régen letettek erről, mert félnek – vagy mert azt hiszik, nekik nem menne. Így sokan rengeteg kudarc és évtizedes jogsiálom-dédelgetés után jönnek hozzánk, hogy végre ők is megtanulhassanak vezetni.

Nincs is szebb bizonyíték ennél az aranynál arra, hogy mindenkiben ott van a képesség!

LIKEDRIVE AUTÓSISKOLA BUDAPEST