Sok iskolában kevés az oktatóautó

likedriveUncategorized2 Comments

Sajnos az utóbbi években nem képeztek gépjárművezető oktatókat, idén indult újra a képzés, így az oktatói szakma egyrészt elöregedett, másrészt néhány közismert, nagy iskolából a kedvezőtlen feltételek miatt elmentek az oktatók, így az elméleti tanfolyamra felvett és sikeres KRESZ-vizsgát tett tanulók nagy részének nem tudnak oktatóautót biztosítani.

Toyota Yaris oktatóautó

Dízel Toyota Yarisunkon öröm a tanulás 🙂

Te nem akarod egy évig húzni a tanfolyamot? Esetleg   belefutottál abba, hogy nem kapsz oktatóautót, hiába van meg a KRESZ-vizsgád?

Akár most kezdenéd a tanfolyamot, akár már elvégezted máshol az elméletet, a sikeres KRESZ-vizsgád után nálunk azonnal kezdheted a vezetést, nem kell heteket-hónapokat várnod az oktatóautóra, sőt szimulátorunkon is gyakorolhatsz.

 

2 Comments on “Sok iskolában kevés az oktatóautó”

  1. Üdvözletem! Szeretnék időbe megkezdeni a vezetés, mert kifutok az tanidőmből és nagyon örülnék,ha valaki segítene ebben nekem, előre is köszönöm. Tisztelettel,Erika

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.