Teljesítettük Ricsi álmát

likedriveUncategorizedLeave a Comment

Egy reggel különös kérés érkezett hozzánk: egy alig látó jelentkező írt nekünk, hogy nagyon szeretné kipróbálni az autóvezetést.

Ricsi látása 10%-os, de ennek ellenére élete álma volt, hogy autót vezethessen. Nagyon szerettük volna, ha teljesíteni tudjuk a vágyát, így biztosított körülmények között, az automata váltós, egyszerűen kezelhető Priussal vezethetett iskolánknál, Bulya Sándor iskolavezető, oktató segítségével.

Ricsi boldogan nyilatkozott a nem mindennapi élményéről:

“Az oktató határozott és következetes ugyanakkor nagyon jó élmény volt vele a vezetés, nagyon kedves volt velem.

Nagyon jó érzés volt volán mögött ülni és érezni, ahogy vezetem az autót, élveztem minden pillanatát, az autó is szuper volt és nagyon hamar ráéreztem, hogyan is kell csinálni, még az oktató is meglepődött egy kicsit.

A legjobb az volt, hogy egyáltalán beülhettem a kocsiba, ugyanis nekünk sajnos nincs így nagyon ritkán adódik meg ez a lehetőség. Az hogy az autót én vezettem pedig a hab volt a tortán, egyszerűen fantasztikus és leírhatatlan élmény.”

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.