AJÁNDÉKUTALVÁNY

Idén karácsonykor ajándékozz jogosítvány tanfolyamot,

mert a jó ajándék egy életre szól!

Járulj hozzá szeretteid jogosítványához, és vásárolj nekik bármilyen értékben névre szóló ajándékutalványt.
A kártyát tudod kérni online vagy nyomtatott verzióban is.

Az ajándékutalvány igényléséhez az alábbi adatokat küldd el nekünk:

• Ajándékozott neve

• Számlázási név és cím

• Mit tartalmazzon az ajándékutalvány

• Elektronikus vagy nyomtatott verziót szeretnél

• Nyomtatott verzió esetében postázási cím

Rendeld meg most!

Neved (kötelező)

Telefonszámod (kötelező)

E-mail címed (kötelező)

Üzenhetsz is:

Leggyakoribb kérdések az ajándékutalvánnyal kapcsolatban

Ki használhatja fel az ajándékutalványt?
    Csak az a személy válthatja be akinek a nevére szól, és megfelel a „B” kategória elsajátításához előírt jogszabályi feltételeknek.

Felhasználás módja: Az ajándékutalvány felhasználáshoz online illetve személyes jelentkezés esetén is a kuponkód megadásával lehet érvényesíteni – amennyiben eleget tesz a jogszabályi (pl. életkori) feltételeknek.

Jelentkezés: A jelentkezés oldalon keresztül, vagy személyesen irodánkban.

Kártya érvényessége: Az ajándékutalvány jogosítvány tanfolyam esetében a vásárlás napjától kezdve 365 napon belül, tesla élményvezetés esetében pedig 90 napon belül érvényesíthető. A kupon nem visszaváltható, más kedvezménnyel össze nem vonható, készpénzre be nem váltható, egyszeri felhasználásra jogosít.