A Cookie-k használata a likedrive.hu weboldalon

Az Európai Unió országain belül működő weboldalaknak  a cookie-k használatához, és a felhasználó számítógépén vagy egyéb eszközén történő tárolásához a felhasználók hozzájárulását kell kérniük. Alább olvashatod az általunk használt cookie-król szóló tudnivalókat.

MI A COOKIE (SÜTI)?

A cookie-k kis adatfájlok, amelyeket böngésző helyez el a számítógépeden vagy egyéb eszközödön. A cookie-k többek között információt gyűjtenek, megjegyzik a látogatók egyéni beállításait, és általánosságban megkönnyítik a weboldal használatát számodra. A sütik önmagukban nem gyűjtik a számítógépen vagy a fájlokban tárolt adatokat. Olvasd el figyelmesen az alábbi tájékoztatót további információkért, hogyan gyűjtjük az információt, amikor a likedrive.hu weboldalt használod.

A COOKIE-K TÍPUSAI

 • Munkamenet cookie: ezek a cookie-k ideiglenesen aktiválódnak, amíg a böngészés folyik. Azaz, attól a pillanattól, amikor a felhasználó megnyitja a böngészőablakot, addig a pillanatig, amíg be nem zárja azt. Amint bezárul a böngésző, minden munkamenet cookie törlődik.
 • Állandó cookie: ezek a cookie-k a felhasználó eszközén maradnak a cookie-ban meghatározott ideig. Minden alkalommal aktiválódnak, amikor a felhasználó meglátogatja a weboldalt.
 • Saját cookie: ezeket a cookie-kat az a weboldal hozzá létre, amelyet a felhasználó egy bizonyos időben éppen meglátogat. (pl. ebben az esetben likedrive.hu)
 • Harmadik fél cookie: amikor egy felhasználó meglátogat egy oldalt, egy másik fél aktiválja a cookie-t a honlapon keresztül.

MILYEN SÜTIKET HASZNÁLUNK ÉS MIÉRT?

A feltétlenül szükséges cookie-k segítséget nyújtanak honlapon történő mozgásban, megjegyzik a felhasználó különböző oldalakon végzett műveleteit. Nélkülük a szolgáltatások nem működnének, ezek a cookie-k nem tárolnak olyan adatokat a felhasználóról, hogy milyen oldalakat nézett meg az interneten, vagy olyanokat, amelyeket marketing célból lehetne felhasználni.
A feltétlenül szükséges cookie-k feladata:

 • Emlékszik a begépelt információkra a profilokon, a keresőoldalakon.
 • Felismeri a felhasználót, ha bejelentkezik a weboldalunkra.
 • Meggyőződik róla, hogy a felhasználó megfelelő szolgáltatáshoz kapcsolódik, miután néhány dolgot módosítottunk a weboldal működésén.
 • Elirányítja a felhasználót különböző szolgáltatások applikációihoz, vagy speciális szerverekhez.

A feltétlenül szükséges cookie-k elfogadása feltétele honlapunk megfelelő használatának. Amennyiben a felhasználó kikapcsolja ezeket a feltétlenül szükséges cookie-kat, úgy nem tudjuk garantálni a weboldal megfelelő működését, biztonságos használatát.

A honlapunk használatával elfogadod a Teljesítményt biztosító cookie-kat, amelyek információkatközülnek a felhasználó weboldal látogatási módjáról (pl. milyen oldalakat tekint meg, illetve tapasztal-e valamilyen hibát).
A teljesítményt biztosító cookie-kat segítségével történnek:

 • Webelemzések (Analytics): statisztikákat a weboldalunk használatáról.
 • Hirdetések hatékonyságának mérése: megmutatja, hogy milyen hatékonyak a hirdetéseink, és azok, amelyek a mi oldalunkra mutatnak.
 • Hibamenedzsment: méri a felmerülő hibákat, hogy kijavíthassuk azokat.

A fenti cookie-k közül néhányat harmadik fél használ, esetlegesen további információkért keresd fel ezen partnerek weboldalán található titoktartási leírásokat.

A honlapunk használatával elfogadod a Teljesítményt biztosító cookie-kat elfogadása feltétele honlapunk megfelelő használatának. Amennyiben a felhasználó kikapcsolja ezeket a feltétlenül szükséges cookie-kat, úgy nem tudjuk garantálni a weboldal megfelelő működését, biztonságos használatát.Használatot elősegítő cookie-k: ezeket a cookie-kat különböző szolgáltatások nyújtására használjuk, illetve hogy megjegyezzük a felhasználó beállításait, hogy megkönnyítsük az oldal látogatását.
A teljesítményt biztosító cookie-kat az alábbiakra használjuk:

 • Emlékszik a felhasználó beállításaira, mint pl. weboldal elrendezése, a szöveg mérete, előnyben részesítet beállítások és színek;
 • Megmutatja, hogy a felhasználó mikor jelentkezett be a weboldalra.

A fenti cookie-k közül néhányat harmadik fél használ, esetlegesen további információkért keresd fel ezen partnerek weboldalán található titoktartási leírásokat.

A TE HOZZÁJÁRULÁSOD

Letilthatod, hogy cookie-kat helyezzünk el a számítógépeden abból a célból, hogy elemezni tudjuk, hogyan használod honlapunkat. Ha nem fogadod, hogy cookie-kat használjunk, amikor ezen az oldalon böngészel, előfordulhat, hogy weboldalunk nem fog megfelelően működni.

HOGYAN LEHET TÖRÖLNI/KIKAPCSOLNI A COOKIE-KAT?

A böngésződ lehetővé teszi a cookie beállításainak változtatását. Figyelem! Mivel a cookie-k célja weboldalunk használhatóságának és folyamatainak megkönnyítése, a cookie-k alkalmazásának megakadályozása vagy törlése esetén előfordulhat, hogy nem leszelképesek weboldalunk funkcióinak teljes körű használatára, illetve hogy a weboldal a tervezettől eltérően fog működni a böngésződben.
Általában a böngészők „Beállítások” menüiben találhatók a cookie-kal kapcsolatos beállítások. A cookie-k beállításával kapcsolatban az alábbi linkek is segítségedre szolgálnak, valamint további információt az egyes böngészők „Súgó” menüjében találsz.

A számítógépeden tárolt cookie-kat itt is ellenőrizheted és letilthatod: http://www.youronlinechoices.eu

 

A legnépszerűbb böngészők cookie beállításairól az alábbi linkeken tájékozódhatsz:

Firefox

Internet Explorer 8

Internet Explorer 9

Internet Explorer 10

Internet Explorer 11

Safari

Google Chrome